/Files/images/наші гуртки.jpg

Дошкільний навчальний заклад №44 «ПРОЛІСОК» — це заклад освіти, який працює за художньо-естетичним напрямком, який забезпечує розвиток та задоволення потреб дітей за інтересами, надання додаткової освіти вихованцям з основних напрямків діяльності відповідно до вікових особливостей:

  • логіко-математичний розвиток;
  • художньо-естетичний напрямок;
  • театролізована діяльність;
  • еколого-валеологічне спрямування

Потреби вихованців та їх батьків задовольняють різноманітні гуртки закладу (про них можна детальніше прочитати в розділі).

Заняття для гуртківців – це створення себе, свого образу, свого «Я», задоволення бажання та запитів дітей та їх батьків, виявлення своїх здібностей та талантів. Заняття в гуртках допомагають вирішити дітям складну справу – вибір життєвого шляху.

Гуртки у дитячому закладі БЕЗКОШТОВНІ.

Гурток групи "ВЕСНЯНОЧКА" - "МАЛЕНЬКІ АКТОРИ"
/Files/images/vseukranskiy_den_doshkllya/i.jpg

Мета: Вчити дітей розуміти зміст дійства вистави, театральний образ як живу акторську дію з використанням засобів мовлення, міміки, жестів, рухів, музики, танцю, співу, співпереживати персонажам, оцінювати свої вчинки та вчинки товаришів, порівнювати їх із вчинками персонажів вистави, наслідувати позитивних героїв вистави. Виховувати інтерес до театральних дійств.
Матеріал: різні види театрів, малюнки персонажів.

Гурток групи "КАЛИНОНЬКА" - "ЮНЫ АРХИМЕДИ"

/Files/images/2.jpg

Мета: Формування вміння аналізувати, синтезувати, порівнювати, встановлювати зв’язки між класами предметів; розвиток логічного мислення,зорової пам’яті, уяви,інтелектуальних здібностей.

Гурток групи "ВЕСЕЛКА" - "ВЕСЕЛКА"

/Files/images/3459_html_m327cebfc.png

Мета: Зображувальна діяльність відіграє велике значення для всебічного розвитку особистості. У процесі створення зображення в дитини формуються спостережливість, естетичне сприйняття, художній смак, творчі здібності. Під час зображувальної діяльності дитина має можливість доступними засобами виразити свій емоційний стан, своє ставлення до навколишнього світу, вчиться самостійно створювати прекрасне, помічати його в повсякденному житті, у творах мистецтва.

Гурток групи "СВІТЛЯЧОК" - "ДРУЗІ ПРИРОДИ"

Мета: Усвідомлення дитиною нерозривної єдності світу природи і людини, розуміння причинно-наслідкових зв’язків у навколишньому світі, формування первинних понять про шляхи творення свого здоров’я, формування початку екологічного світогляду і культури.

Гурток групи "КРАПЛИНКА" - "ЧАРІВНІ ПАЛЬЧИКИ"

Мета: Заняття гуртка покликані стимулювати у дітей творчі здібності, прилучити дітей до краси і гармонії, до світу мистецтва, пробудити її творчі сили і бажання займатися різними видами художньої праці. Також заняття передбачають розвиток психічних процесів та пізнавальних якостей:

–цілеспрямованість;
–самостійність;
–наполегливість;
–ініціатива;
–відповідальність.

Розвиток уяви, спостережливості, художнього мислення, естетичного чуття, конструктивних здібностей, моторних навичок у дітей. Збагачення знань про властивості різних матеріалів, формування корисних практичних навичок.

Хореографічний гурток "ДИВОГРАЙ"

Мета: Учити в танцях з*єднуватися дітей в дружній веселий гурт; учити виражати характер танцю основними рухами, настрій, ретмічний малюнок, зміну музичних речень і фраз; розвивати вміння дітей узгоджено рухатися в танцях; захоплювати дітей настроєм сучасної музики і рухами в сучасних рухах.

Гурток "HAPPY ENGLISH"

/Files/images/087f639686437662b4cbd7af637c122b.jpg

Мета: сприяння повноцінному, своєчасному розвиткові дитини, збагаченню її інтелектуальної, вольової, емоційної, моральної та соціальної сфер у процесі оволодінні основами іншомовного спілкування.

Навчання дошкільників англійської мови – це система певним чином організованої цільової ігрової діяльності, що сприяє розвиткові і вихованню дитини, реалізації нею у процесі такої діяльності нагромадженого досвіду і сформованих якостей для засвоєння мінімізованого обсягу англомовних знань та вмінь.

Кiлькiсть переглядiв: 62