Шановні батьки! Ваша дитина потрапила в попередній розподіл в дошкільний заклад (далі ДНЗ №44) «ПРОЛІСОК». Для своєчасного оформлення в наш садочок Вам необхідно:

1. Упевнитися, що Ваша дитина дійсно є в затверджених списках управління освіти, перевірити дані з 02 червня по 10 червня в адміністрації ДНЗ в телефонному режимі, або в години прийому:

тел.: (06237)7 – 03 – 98

години прийому завідувача ДНЗ №44 Тайманкіної Тетяни Олександрівни

щодня з 8.00 до 17.00

2. Вчасно пройти медичну комісію з оформленням медичної карти форми № 026/о до 1 серпня.

3. Зарахування дітей до ДНЗ№13 буде відбуватися при наявності наступних документів:

- медичної карти форми № 026/о;

- копії свідоцтва про народження дитини;

- паспорту одного із батьків або осіб, що їх замінюють;

- заповнених анкет; при наявності соціальних пільг – документів, що підтверджують пільги.

4. Прийом документів у ДНЗ №44 починається з 02 червня і закінчується 31 серпня. Оформлення дитини в ДНЗ №44 з 01 серпня до 31 серпня.

/Files/images/metodist/Detskij-sad.jpg

Примітка

Шановні батьки!

Просимо звернути увагу.

  1. Списки дійсні до 31 серпня.
  2. Дата вказана в медичній карті № 026/о про допуск в дошкільний заклад дійсна протягом 3-х днів. Якщо термін закінчився, при оформлені до ДНЗ необхідно додатково надати довідку про епідоточення.
  3. Збереження місця в ДНЗ забезпечується після зарахування дитини в списки ДНЗ в наступних випадках: хвороби дитини, карантин, санаторного лікування. А також, на час відпустки батьків або осіб, що їх замінюють та в літній оздоровчий період (75 днів) при цьому пишеться заява батьків, або осіб що їх замінюють і оформлюється наказ по ДНЗ№13.
Кiлькiсть переглядiв: 34